+420 603 557 198

Degustace vína Praha

Degustace vín v Praze i u Vás doma

 

Hledáte příležitost jak ochutnat špičková vína společně s kvalitním občerstvením za dostupnou cenu? Není třeba cestovat daleko, takový zážitek si můžete dopřát i v pražských Vršovicích. Ve stylovém vinném sklípku Vás čeká autentická atmosféra, poutavé příběhy o víně i skvělá gastronomie.

 

Preferujete pohodlí domova? Není problém, degustační večery lze zajistit i Vás doma , kam můžete pozvat svoji rodinu nebo přátele.

 

Za dobrým vínem nemusíte jezdit na Moravu. Kvalitní archivní i mladá vína můžete degustovat i v naší stověžaté Praze. Degustace může probíhat u vás v pohodlí domova, kam pozvete svou rodinu nebo přátele, nebo si můžete zamluvit stůl ve své oblíbené restauraci. Spolupracujeme s vybranými luxusními restauracemi a zorganizujeme vám luxusní zážitek přesně podle vašich představ.

 

Degustace vína v Praze je oblíbeným eventem. Může proběhnout i ve stylovém vinném sklípku. Atmosféra vinného sklepa ještě více umocní zážitek z degustace a vy i všichni pozvaní si budete odnášet skvělý zážitek. Darujte degustaci jako netradiční dárek k životnímu jubileu a nechte si vyprávět příběh vína.

 

Jak probíhá degustace vína

 

Každá naše degustace je originální, připravená přesně dle přání klienta. Průvodcem celého večera Vám bude zkušený sommeliér.

 

Pro Vaši představu jsme pro Vás připravili několik degustační balíčků privátních degustací, které Vám mohou být vodítkem. Detaily pak společně domluvíme osobně po vyplnění kontaktního formuláře, aby bylo vše přesně tak, jak očekáváte. Je jen na vás, zda dáte přednost českým, francouzským, italským, zámořským nebo méně tradičním, kvalitním vínům. Degustaci vždy snoubíme s vhodným občerstvením. Pro náročné klienty lze zajistit luxusní vinné párování s vybranými delikatesami připravenými vždy z čerstvých surovin přímo pro Vás.

 

Ještě před samotnou degustací si vyberete jeden z připravených balíčků privátních degustací nebo vyplníte krátký formulář a zvolíte, o která vína máte zájem. Následně vás budeme kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

 

Samotná degustace probíhá v přátelské atmosféře. Budeme postupovat pomalu od jednoho vína k druhému a něco si o něm povíme. Každý vzorek zapíjíte čistou vodou a zajíte chuťově neutrálním jídlem, které bude k dispozici. Na přání můžeme zajistit i vinné párování s jídlem.

 

Účelem degustace není opití se do němoty. Pravým účelem je ochutnání vína a zážitek z něj. Zkušený sommeliér vás jednotlivými vzorky provede a navodí atmosféru dle zvolených vín. Je jen na vás, zda dáte přednost českým, francouzským, italským, zámořským nebo jiným vínům.

 

Profesionální služby

Rádi ochutnáváte nová vína a chtěli byste si nechat poradit s výběrem? Nechcete zbytečně utrácet za vína, která kupujete naslepo v marketech a pak Vám stejně příliš nechutnají?

 

 Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my Vám vybereme degustační balíček, který Vám doručíme až k Vám domů.

 

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a domluvte si u nás jedinečný zážitek. Zažijte degustaci vína v privátním prostředí v Praze a odměňte sebe, své blízké či obchodní partnery netradičně stráveným večerem v přítomnosti profesionálního sommeliéra a výborného vína.

Partneři

Nidorée s.r.o.

IČ: 07228902

E-mail: vinorada@vinorada.cz

Číslo bankovního spojení: FIO  2201457460/2010

Nejsme plátci DPH