+420 603 557 198

Sklípek Praha aneb kvalitní víno na dosah ruky

Jak to chodí ve sklípku?

Návštěva vinného sklepa je příjemná záležitost. Atmosféra vinných sklepů s nezaměnitelnou vůní je nezapomenutelná a každý milovník vína by ji měl určitě zažít. Že se vám nechce opouštět naši metropoli? Nevadí, teď si můžete užít vinný sklípek v Praze.

 

Pokud jste ve sklípku poprvé, nezapomeňte si vzít teplejší oblečení, protože je zde přece jenom chladněji. Zkušený sommeliér Vás přivítá a vysvětlí Vám, co Vás v následujících okamžicích čeká. Určitě se není třeba obávat, nikdo Vás nebude z ničeho zkoušet, naopak moc dobře víme, že každý z nás má jiný vkus a víno lze rozdělit jen na dvě skupiny „chutná“ a „nechutná“.

 

Nemáte-li s vínem příliš zkušeností je vždy výhodné si nechat od sommeliéra poradit. Prozraďte mu, jaká vína vám chutnají, a on Vám vybere pro Vás to nejvhodnější. Rozhodně na otázku, jaké chcete víno, neodpovídejte větou: nějaké dobré. Všechna vína od profesionála jsou dobrá, jen nemusí chutnat každému. Další možností jak najít skutečně vína, která Vám chutnají je vyplnit tento formulář a my se postaráme o to, aby vybraná vína byla co nejblíže Vašim chuťovým představám.

 

Posezení s přáteli i luxusní akce

Posedět ve vinném sklípku můžete při mnoha příležitostech. Domluvte se s přáteli nebo svým protějškem a vyrazte na originální vinnou degustaci, které pro Vás pravidelně připravujeme.  Nevíte přesně jak pojmout svoji oslavu narozenin nebo večírek s přáteli?

 

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se o všechno postaráme.

 

Chcete udělat dojem na své obchodní partnery a vzít je na netradiční večeři? Domluvíme Vám večeři v luxusní restauraci, kde bude přítomen náš sommeliér a večer okořeníme skvělou privátní degustací. I Praha má svůj klasický vinný sklípek. Zavítejte do Vršovic a nasajte atmosféru, za kterou jste často cestovali až na Moravu.

 

Kontaktujte vinný sklípek Praha

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo se ozvěte přímo a domluvíme se na všem potřebném. Zajistíme prostory k pronájmu na Vaše akce, zprostředkujeme občerstvení a vše ostatní kolem a Vy budete mít s organizací jen minimální starosti.

 

Pokud Vás zajímá svět investičních vín, zajistíme Vám aktuální informace a možnosti řešení.

 

Partneři

Nidorée s.r.o.

IČ: 07228902

E-mail: vinorada@vinorada.cz

Číslo bankovního spojení: FIO  2201457460/2010

Nejsme plátci DPH